| Τροποποιημένο: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Τύπος προϊόντος | Προσαρμοσμένες μήτρες μεταλλοτεχνίας, Βιομηχανικές μήτρες μεταλλοτεχνίας, Μήτρες ακριβείας μεταλλοτεχνίας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας εργαλείων υψηλής ποιότητας |
| Μέγιστο μέγεθος μήτρας | 800mm x 600mm |
| Χωρητικότητα πάχους | Έως 5mm |
| Ανοχή | ±0.01mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμικά επεξεργασμένο και γυαλισμένο |
| Λογισμικό σχεδίασης | Συστήματα CAD/CAM |
| Μέθοδος παραγωγής | Μηχανουργική ακριβείας CNC και EDM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Κατασκευή οικιακών συσκευών |
| Χρόνος παράδοσης | 3-6 εβδομάδες |
| Τροποποιημένο: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Τύπος προϊόντος | Προσαρμοσμένες μήτρες μεταλλοτεχνίας, Βιομηχανικές μήτρες μεταλλοτεχνίας, Μήτρες ακριβείας μεταλλοτεχνίας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας εργαλείων υψηλής ποιότητας |
| Μέγιστο μέγεθος μήτρας | 800mm x 600mm |
| Χωρητικότητα πάχους | Έως 5mm |
| Ανοχή | ±0.01mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμικά επεξεργασμένο και γυαλισμένο |
| Λογισμικό σχεδίασης | Συστήματα CAD/CAM |
| Μέθοδος παραγωγής | Μηχανουργική ακριβείας CNC και EDM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Ηλεκτρονικά, Κατασκευή οικιακών συσκευών |
| Χρόνος παράδοσης | 3-6 εβδομάδες |