| Τροποποιημένο: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Όνομα προϊόντος | Συγκρότημα καλουπιού λαμαρίνας |
|---|---|
| Τύπος | Βαριά καλούπια μεταλλοτυπίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά καλούπια μεταλλοτυπίας |
| Υλικό | Χάλυβας εργαλείων υψηλής ποιότητας |
| Μέγιστο πάχος λαμαρίνας | 10 mm |
| Διαστάσεις καλουπιού | Προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Έως 200°C |
| Ανοχή | ±0,01 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμικά επεξεργασμένο και επικαλυμμένο |
| Βάρος | Διαφέρει ανάλογα με το σχέδιο |
| Τροποποιημένο: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Όνομα προϊόντος | Συγκρότημα καλουπιού λαμαρίνας |
|---|---|
| Τύπος | Βαριά καλούπια μεταλλοτυπίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά καλούπια μεταλλοτυπίας |
| Υλικό | Χάλυβας εργαλείων υψηλής ποιότητας |
| Μέγιστο πάχος λαμαρίνας | 10 mm |
| Διαστάσεις καλουπιού | Προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Έως 200°C |
| Ανοχή | ±0,01 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμικά επεξεργασμένο και επικαλυμμένο |
| Βάρος | Διαφέρει ανάλογα με το σχέδιο |