| Τροποποιημένο: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Όνομα προϊόντος | Καλούπια κοπής υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλεία κοπής μετάλλων |
| Εφαρμογή | Καλούπια κοπής μεταλλικών φύλλων |
| Υλικό | Χάλυβας εργαλείων υψηλής ποιότητας |
| Επίπεδο ακρίβειας | ±0,01 mm |
| Μέγιστο πάχος κοπής | 6 mm |
| Μέγεθος καλουπιού | Προσαρμόσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμική επεξεργασία και επίστρωση |
| Ανθεκτικότητα | Υψηλή αντοχή στη φθορά |
| Συμβατότητα | Κατάλληλο για διάφορα υλικά μεταλλικών φύλλων |
| Τροποποιημένο: | 1 |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Όνομα προϊόντος | Καλούπια κοπής υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλεία κοπής μετάλλων |
| Εφαρμογή | Καλούπια κοπής μεταλλικών φύλλων |
| Υλικό | Χάλυβας εργαλείων υψηλής ποιότητας |
| Επίπεδο ακρίβειας | ±0,01 mm |
| Μέγιστο πάχος κοπής | 6 mm |
| Μέγεθος καλουπιού | Προσαρμόσιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Θερμική επεξεργασία και επίστρωση |
| Ανθεκτικότητα | Υψηλή αντοχή στη φθορά |
| Συμβατότητα | Κατάλληλο για διάφορα υλικά μεταλλικών φύλλων |