| Τροποποιημένο: | 1 piece |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | PVC bag, wooden case,carton |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Πρεσαρίσματος από Χαλκό |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός Υψηλής Ποιότητας |
| Διαδικασία Κατασκευής | Κατασκευή Πρεσαρίσματος Χαλκού |
| Τύπος Προϊόντος | Προϊόντα Πρεσαρίσματος Χαλκού |
| Συναρμολόγηση | Διαθέσιμες Συναρμολογήσεις Πρεσαρίσματος Χαλκού |
| Εύρος Πάχους | 0.1mm - 3.0mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Γυαλισμένο, Ματ, Επιμεταλλωμένο |
| Ανοχή | ±0.05mm |
| Εφαρμογές | Ηλεκτρικά Εξαρτήματα, Διακοσμητικά Αντικείμενα, Μηχανικά Μέρη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος |
| Τροποποιημένο: | 1 piece |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | PVC bag, wooden case,carton |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Όνομα προϊόντος | Εξαρτήματα Πρεσαρίσματος από Χαλκό |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός Υψηλής Ποιότητας |
| Διαδικασία Κατασκευής | Κατασκευή Πρεσαρίσματος Χαλκού |
| Τύπος Προϊόντος | Προϊόντα Πρεσαρίσματος Χαλκού |
| Συναρμολόγηση | Διαθέσιμες Συναρμολογήσεις Πρεσαρίσματος Χαλκού |
| Εύρος Πάχους | 0.1mm - 3.0mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Γυαλισμένο, Ματ, Επιμεταλλωμένο |
| Ανοχή | ±0.05mm |
| Εφαρμογές | Ηλεκτρικά Εξαρτήματα, Διακοσμητικά Αντικείμενα, Μηχανικά Μέρη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος |