| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
Το premium μαςΜανίκια Swage από ανοξείδωτο ατσάλι(γνωστά και ως συρμάτινα συρματόσχοινα από ανοξείδωτο χάλυβα ή μανίκια πτύχωσης) έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν απαράμιλλη αντοχή και ασφάλεια στην άρθρωση για μόνιμες συνδέσεις ματιών συρματόσχοινων και απολήξεις βρόχων. Κατασκευασμένα με προηγμένες, υψηλής ακρίβειας διαδικασίες μορφοποίησης μετάλλων και ψυχρής έλξης, αυτά τα μανίκια είναι ειδικά σχεδιασμένα για να ανταποκρίνονται στις αυστηρές απαιτήσεις των σκληρών περιβαλλόντων.
Σε αντίθεση με τα τυπικά μανίκια αλουμινίου ή χαλκού, τα μανίκια μας από ανοξείδωτο χάλυβα προσφέρουν ανώτερη αντοχή σε εφελκυσμό και άψογη, απρόσκοπτη κατασκευή. Αυτό εξασφαλίζει 100% στεγανή, χωρίς ρωγμές απόδοση κατά τη διάρκεια ψυχρής πίεσης ή υδραυλικής πτύχωσης. Το ομαλό εσωτερικό, χωρίς γρέζια και ο ελαφρώς διογκωμένος σχεδιασμός των άκρων επιτρέπουν την ομαλή εισαγωγή σύρματος, μειώνοντας δραστικά τον χρόνο συναρμολόγησης στις γραμμές παραγωγής. Βελτιστοποιημένο γιαπτύχωση βρόχου θαλάσσιου καλωδίου, αυτά τα εξαρτήματα εγγυώνται ότι τα συγκροτήματα συρματόσχοινων σας επιτυγχάνουν μέγιστη ισχύ συγκράτησης και δομική ακεραιότητα χωρίς να διακυβεύεται η ασφάλεια κάτω από υψηλά φορτία.
| Στοιχείο Χαρακτηριστικού | Περιγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Συρματόσχοινο Swage μανίκια |
| Εναλλακτικά ονόματα | Συρματόσχοινα / Μανίκια πτύχωσης / Μανίκια καλωδίων / Μανίκια με συρματόσχοινο |
| Υλικό | Αλουμίνιο / Χαλκός / Ανοξείδωτο Χάλυβας / Ανθρακούχο Χάλυβας / Ορείχαλκος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο / Ψευδάργυρο / Επινικελωμένο / Επικασσιτερωμένο / Παθητικοποιημένο / Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία Παραγωγής | Σφράγιση ακριβείας / Ψυχρή Μορφοποίηση / Μηχανική CNC / Κοπή σωλήνων |
| Τύπος σχήματος | Οβάλ / Διπλό Κάννη / Μονόκαννο / Στρογγυλός σωλήνας |
| Εσωτερική διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερική διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Πάχος Τοίχου | Προσαρμοσμένο |
| Ανοχή | ±0,01mm ~ ±0,05mm |
| Σκληρότητα | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με την εφαρμογή |
| Αντοχή εφελκυσμού | Προσαρμοσμένο |
| Αντοχή στη διάβρωση | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση συρματόσχοινου / Κλείδωμα καλωδίων / Ναυτικό υλικό / Κατασκευές / Εξοπλισμός γυμναστικής / Βιομηχανική ξάρτια |
| Συμβατός τύπος καλωδίου | Συρματόσχοινο από ανοξείδωτο χάλυβα / Γαλβανισμένο καλώδιο / Καλώδιο αεροσκαφών |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου | 0,5mm - 20mm Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Ασημί / Μαύρο / Χάλκινο / Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία OEM | Υποστηρίζεται |
| Υπηρεσία ODM | Υποστηρίζεται |
| Προσαρμογή λογότυπου | Σήμανση με λέιζερ / Σφράγιση / Προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Δωρεάν ή προσαρμοσμένα δείγματα διαθέσιμα |
| Παραγωγική ικανότητα | Μαζική Παραγωγή Υψηλής Ταχύτητας |
| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
Το premium μαςΜανίκια Swage από ανοξείδωτο ατσάλι(γνωστά και ως συρμάτινα συρματόσχοινα από ανοξείδωτο χάλυβα ή μανίκια πτύχωσης) έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν απαράμιλλη αντοχή και ασφάλεια στην άρθρωση για μόνιμες συνδέσεις ματιών συρματόσχοινων και απολήξεις βρόχων. Κατασκευασμένα με προηγμένες, υψηλής ακρίβειας διαδικασίες μορφοποίησης μετάλλων και ψυχρής έλξης, αυτά τα μανίκια είναι ειδικά σχεδιασμένα για να ανταποκρίνονται στις αυστηρές απαιτήσεις των σκληρών περιβαλλόντων.
Σε αντίθεση με τα τυπικά μανίκια αλουμινίου ή χαλκού, τα μανίκια μας από ανοξείδωτο χάλυβα προσφέρουν ανώτερη αντοχή σε εφελκυσμό και άψογη, απρόσκοπτη κατασκευή. Αυτό εξασφαλίζει 100% στεγανή, χωρίς ρωγμές απόδοση κατά τη διάρκεια ψυχρής πίεσης ή υδραυλικής πτύχωσης. Το ομαλό εσωτερικό, χωρίς γρέζια και ο ελαφρώς διογκωμένος σχεδιασμός των άκρων επιτρέπουν την ομαλή εισαγωγή σύρματος, μειώνοντας δραστικά τον χρόνο συναρμολόγησης στις γραμμές παραγωγής. Βελτιστοποιημένο γιαπτύχωση βρόχου θαλάσσιου καλωδίου, αυτά τα εξαρτήματα εγγυώνται ότι τα συγκροτήματα συρματόσχοινων σας επιτυγχάνουν μέγιστη ισχύ συγκράτησης και δομική ακεραιότητα χωρίς να διακυβεύεται η ασφάλεια κάτω από υψηλά φορτία.
| Στοιχείο Χαρακτηριστικού | Περιγραφή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Συρματόσχοινο Swage μανίκια |
| Εναλλακτικά ονόματα | Συρματόσχοινα / Μανίκια πτύχωσης / Μανίκια καλωδίων / Μανίκια με συρματόσχοινο |
| Υλικό | Αλουμίνιο / Χαλκός / Ανοξείδωτο Χάλυβας / Ανθρακούχο Χάλυβας / Ορείχαλκος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο / Ψευδάργυρο / Επινικελωμένο / Επικασσιτερωμένο / Παθητικοποιημένο / Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία Παραγωγής | Σφράγιση ακριβείας / Ψυχρή Μορφοποίηση / Μηχανική CNC / Κοπή σωλήνων |
| Τύπος σχήματος | Οβάλ / Διπλό Κάννη / Μονόκαννο / Στρογγυλός σωλήνας |
| Εσωτερική διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερική διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Πάχος Τοίχου | Προσαρμοσμένο |
| Ανοχή | ±0,01mm ~ ±0,05mm |
| Σκληρότητα | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με την εφαρμογή |
| Αντοχή εφελκυσμού | Προσαρμοσμένο |
| Αντοχή στη διάβρωση | Διαθέσιμος |
| Εφαρμογή | Συναρμολόγηση συρματόσχοινου / Κλείδωμα καλωδίων / Ναυτικό υλικό / Κατασκευές / Εξοπλισμός γυμναστικής / Βιομηχανική ξάρτια |
| Συμβατός τύπος καλωδίου | Συρματόσχοινο από ανοξείδωτο χάλυβα / Γαλβανισμένο καλώδιο / Καλώδιο αεροσκαφών |
| Εύρος διαμέτρου καλωδίου | 0,5mm - 20mm Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Ασημί / Μαύρο / Χάλκινο / Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία OEM | Υποστηρίζεται |
| Υπηρεσία ODM | Υποστηρίζεται |
| Προσαρμογή λογότυπου | Σήμανση με λέιζερ / Σφράγιση / Προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Δωρεάν ή προσαρμοσμένα δείγματα διαθέσιμα |
| Παραγωγική ικανότητα | Μαζική Παραγωγή Υψηλής Ταχύτητας |