| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Τμήμα χαρακτηριστικού | Περιγραφή |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τμήματα βαθιάς ζωγραφικής πολλών σταθμών |
| Εναλλακτικά ονόματα | Μέρη από μέταλλο με βαθύ σχεδιασμό / Μέρη με προοδευτικό βαθύ σχεδιασμό / Μέρη πολλαπλών σταδίων |
| Συστήματα κατασκευής | Πολυστασιακή βαθιά ζωγραφική / Προοδευτική τυπογραφία με πετσέτα / Σχηματισμός ακριβείας |
| Υλικό | Ατσάλι / Ατσάλι άνθρακα / Αλουμίνιο / Χαλκό / Χαλκό |
| Κατηγορία υλικού | SUS304 / SUS316 / SPCC / Αλουμίνιο 5052 / Χαλκός H62 / Προσαρμοσμένο |
| Τύπος τμήματος | Κυλινδρικά εξαρτήματα / μεταλλικά περιβλήματα / κύπελλα / περιβλήματα / κονσέρβες / μανίκια |
| Σχήμα | Στρογγυλά / τετράγωνα / ακανόνιστα προσαρμοσμένα σχήματα |
| Περιοχή πάχους | 0.1 mm - 3,0 mm |
| Περιοχή διαμέτρου | Προσαρμοσμένο |
| Πεδίο βάθους | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm ~ ±0,05 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη / Βούρτσισμα / Ηλεκτροπληγήση / Ανωδίαση / Επιχρισμός σε σκόνη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη από ψευδάργυρο / Επικάλυψη από νικέλιο / Επικάλυψη από κασσίτερο / Παθητικοποίηση |
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια / Αδιάβροχο σχηματισμό / Ευέλικτη επιφάνεια / Σταθερή δομή |
| Τύπος παραγωγής | Αυτοματοποιημένη μαζική παραγωγή υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος μούχλας | Προοδευτική βαθιά ζωγραφική / μεταφορά ζωγραφικής |
| Ικανότητα εργαλείων | Εσωτερικός σχεδιασμός και κατασκευή μούχλας |
| Δευτερογενής επεξεργασία | Χτύπημα / συγκόλληση / Τεχνική επεξεργασία CNC / Σημαντική με λέιζερ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία / Ηλεκτρονική / Ιατρική / Εργαλεία / Βιομηχανικό εξοπλισμό |
| Βιομηχανική χρήση | Κέλυφα αισθητήρων / θήκες μπαταριών / θήκες κινητήρα / συνδέσμους |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Διαθέσιμο |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Προσαρμοσμένο |
| Διοδηγικότητα | Διαθέσιμα Ανάλογα με το υλικό |
| Υπηρεσία OEM | Υποστηριζόμενη |
| Υπηρεσία ODM | Υποστηριζόμενη |
| Προσαρμοσμένο σχέδιο | Υποστήριξη σύμφωνα με σχέδια ή δείγματα |
| Τύπος σχεδίασης | PDF / CAD / DWG / STEP / IGES |
| Παράδειγμα υπηρεσίας | Διαθέσιμο |
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση διαστάσεων / Δοκιμή αλατισμού / Επιθεώρηση επιφάνειας |
| Έλεγχος ποιότητας | IQC / IPQC / FQC / Πλήρης επιθεώρηση |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / RoHS / REACH |
| Συσκευή | Σάκος PE / Δισκίο / Κουτί με φουσκάλες / Καρτόνι |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρονοδιάγραμμα | 10-35 ημέρες |
| Κατανάλωση | Μεγάλη παραγωγή |
| Αγορές εξαγωγής | Ευρώπη / ΗΠΑ / Ιαπωνία / Νοτιοανατολική Ασία |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές / Αεροπορία / Θάλασσα / Σιδηρόδρομος |
| Όροι πληρωμής | T/T / L/C / PayPal |
| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Τμήμα χαρακτηριστικού | Περιγραφή |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τμήματα βαθιάς ζωγραφικής πολλών σταθμών |
| Εναλλακτικά ονόματα | Μέρη από μέταλλο με βαθύ σχεδιασμό / Μέρη με προοδευτικό βαθύ σχεδιασμό / Μέρη πολλαπλών σταδίων |
| Συστήματα κατασκευής | Πολυστασιακή βαθιά ζωγραφική / Προοδευτική τυπογραφία με πετσέτα / Σχηματισμός ακριβείας |
| Υλικό | Ατσάλι / Ατσάλι άνθρακα / Αλουμίνιο / Χαλκό / Χαλκό |
| Κατηγορία υλικού | SUS304 / SUS316 / SPCC / Αλουμίνιο 5052 / Χαλκός H62 / Προσαρμοσμένο |
| Τύπος τμήματος | Κυλινδρικά εξαρτήματα / μεταλλικά περιβλήματα / κύπελλα / περιβλήματα / κονσέρβες / μανίκια |
| Σχήμα | Στρογγυλά / τετράγωνα / ακανόνιστα προσαρμοσμένα σχήματα |
| Περιοχή πάχους | 0.1 mm - 3,0 mm |
| Περιοχή διαμέτρου | Προσαρμοσμένο |
| Πεδίο βάθους | Προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm ~ ±0,05 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη / Βούρτσισμα / Ηλεκτροπληγήση / Ανωδίαση / Επιχρισμός σε σκόνη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη από ψευδάργυρο / Επικάλυψη από νικέλιο / Επικάλυψη από κασσίτερο / Παθητικοποίηση |
| Ειδικότητα | Υψηλή ακρίβεια / Αδιάβροχο σχηματισμό / Ευέλικτη επιφάνεια / Σταθερή δομή |
| Τύπος παραγωγής | Αυτοματοποιημένη μαζική παραγωγή υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος μούχλας | Προοδευτική βαθιά ζωγραφική / μεταφορά ζωγραφικής |
| Ικανότητα εργαλείων | Εσωτερικός σχεδιασμός και κατασκευή μούχλας |
| Δευτερογενής επεξεργασία | Χτύπημα / συγκόλληση / Τεχνική επεξεργασία CNC / Σημαντική με λέιζερ |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία / Ηλεκτρονική / Ιατρική / Εργαλεία / Βιομηχανικό εξοπλισμό |
| Βιομηχανική χρήση | Κέλυφα αισθητήρων / θήκες μπαταριών / θήκες κινητήρα / συνδέσμους |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Διαθέσιμο |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Προσαρμοσμένο |
| Διοδηγικότητα | Διαθέσιμα Ανάλογα με το υλικό |
| Υπηρεσία OEM | Υποστηριζόμενη |
| Υπηρεσία ODM | Υποστηριζόμενη |
| Προσαρμοσμένο σχέδιο | Υποστήριξη σύμφωνα με σχέδια ή δείγματα |
| Τύπος σχεδίασης | PDF / CAD / DWG / STEP / IGES |
| Παράδειγμα υπηρεσίας | Διαθέσιμο |
| Επιθεώρηση | Επιθεώρηση διαστάσεων / Δοκιμή αλατισμού / Επιθεώρηση επιφάνειας |
| Έλεγχος ποιότητας | IQC / IPQC / FQC / Πλήρης επιθεώρηση |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / RoHS / REACH |
| Συσκευή | Σάκος PE / Δισκίο / Κουτί με φουσκάλες / Καρτόνι |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρονοδιάγραμμα | 10-35 ημέρες |
| Κατανάλωση | Μεγάλη παραγωγή |
| Αγορές εξαγωγής | Ευρώπη / ΗΠΑ / Ιαπωνία / Νοτιοανατολική Ασία |
| Μέθοδος αποστολής | Εξπρές / Αεροπορία / Θάλασσα / Σιδηρόδρομος |
| Όροι πληρωμής | T/T / L/C / PayPal |