| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
Οι μεντεσέδες τριβής από ανοξείδωτο χάλυβα είναι εξαρτήματα σχεδιασμένα με ακρίβεια σχεδιασμένα για ομαλή, ελεγχόμενη κίνηση σε έπιπλα, ντουλάπια, παράθυρα και πόρτες. Κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα, αυτοί οι μεντεσέδες προσφέρουν εξαιρετική αντοχή, αντοχή στη διάβρωση και μακροχρόνια απόδοση ακόμη και σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Διαθέτοντας ρυθμιζόμενη τριβή, οι μεντεσέδες μας επιτρέπουν στους χρήστες να ελέγχουν τη δύναμη ανοίγματος και κλεισίματος, παρέχοντας ασφάλεια, σταθερότητα και ευκολία στη χρήση. Ιδανικά τόσο για οικιακές όσο και για εμπορικές εφαρμογές, συνδυάζουν τη στιβαρή μηχανική με ένα κομψό, ανθεκτικό στη διάβρωση φινίρισμα για να πληρούν τα σύγχρονα πρότυπα σχεδιασμού.
Είτε αναβαθμίζετε ντουλάπια, σχεδιάζετε νέα έπιπλα ή εργάζεστε σε βιομηχανικά περιβλήματα, αυτοί οι μεντεσέδες εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση, χαμηλή συντήρηση και ανώτερη εμπειρία χρήστη.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 / 316 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο / Βουρτσισμένο / Ηλεκτροεπιμεταλλωμένο |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ροπής | 0,5 - 3,0 Nm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 20 - 50 κιλά ανά μεντεσέ |
| Γωνία ανοίγματος | 90° - 180° (προαιρετικό) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 120°C |
| Αντοχή στη διάβρωση | Δοκιμή Spray Salt > 500 ώρες |
| Τυπικά μεγέθη | 50mm, 75mm, 100mm, 125mm |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
Αυτοί οι μεντεσέδες είναι ιδανικοί για σενάρια που απαιτούν ακριβή έλεγχο, αθόρυβη λειτουργία και μακροχρόνια αντοχή.
Η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να παρέχει υποστήριξη σχεδιασμού και δοκιμές πρωτοτύπων για να διασφαλίσει ότι οι προσαρμοσμένοι μεντεσέδες σας πληρούν τα ακριβή πρότυπα.
Οι μεντεσέδες τυλίγονται ξεχωριστά και συσκευάζονται σε κουτί για να αποφευχθεί η ζημιά και στη συνέχεια συσκευάζονται σε χαρτοκιβώτια. Οι μαζικές παραγγελίες μπορούν να παλετοποιηθούν.
Μέθοδοι αποστολής: Θαλάσσιες μεταφορές, αεροπορικές μεταφορές ή ταχεία παράδοση (DHL, FedEx, UPS)
Χρόνος παράδοσης: Τυπικά είδη αποθέματος: 7-15 ημέρες. Προσαρμοσμένες παραγγελίες: 20-30 ημέρες ανάλογα με τις προδιαγραφές
Ετικέτα: Σήμανση OEM διαθέσιμη για συσκευασία μάρκας
| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
Οι μεντεσέδες τριβής από ανοξείδωτο χάλυβα είναι εξαρτήματα σχεδιασμένα με ακρίβεια σχεδιασμένα για ομαλή, ελεγχόμενη κίνηση σε έπιπλα, ντουλάπια, παράθυρα και πόρτες. Κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα, αυτοί οι μεντεσέδες προσφέρουν εξαιρετική αντοχή, αντοχή στη διάβρωση και μακροχρόνια απόδοση ακόμη και σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Διαθέτοντας ρυθμιζόμενη τριβή, οι μεντεσέδες μας επιτρέπουν στους χρήστες να ελέγχουν τη δύναμη ανοίγματος και κλεισίματος, παρέχοντας ασφάλεια, σταθερότητα και ευκολία στη χρήση. Ιδανικά τόσο για οικιακές όσο και για εμπορικές εφαρμογές, συνδυάζουν τη στιβαρή μηχανική με ένα κομψό, ανθεκτικό στη διάβρωση φινίρισμα για να πληρούν τα σύγχρονα πρότυπα σχεδιασμού.
Είτε αναβαθμίζετε ντουλάπια, σχεδιάζετε νέα έπιπλα ή εργάζεστε σε βιομηχανικά περιβλήματα, αυτοί οι μεντεσέδες εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση, χαμηλή συντήρηση και ανώτερη εμπειρία χρήστη.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 / 316 |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο / Βουρτσισμένο / Ηλεκτροεπιμεταλλωμένο |
| Ρυθμιζόμενο εύρος ροπής | 0,5 - 3,0 Nm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | 20 - 50 κιλά ανά μεντεσέ |
| Γωνία ανοίγματος | 90° - 180° (προαιρετικό) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 120°C |
| Αντοχή στη διάβρωση | Δοκιμή Spray Salt > 500 ώρες |
| Τυπικά μεγέθη | 50mm, 75mm, 100mm, 125mm |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
Αυτοί οι μεντεσέδες είναι ιδανικοί για σενάρια που απαιτούν ακριβή έλεγχο, αθόρυβη λειτουργία και μακροχρόνια αντοχή.
Η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να παρέχει υποστήριξη σχεδιασμού και δοκιμές πρωτοτύπων για να διασφαλίσει ότι οι προσαρμοσμένοι μεντεσέδες σας πληρούν τα ακριβή πρότυπα.
Οι μεντεσέδες τυλίγονται ξεχωριστά και συσκευάζονται σε κουτί για να αποφευχθεί η ζημιά και στη συνέχεια συσκευάζονται σε χαρτοκιβώτια. Οι μαζικές παραγγελίες μπορούν να παλετοποιηθούν.
Μέθοδοι αποστολής: Θαλάσσιες μεταφορές, αεροπορικές μεταφορές ή ταχεία παράδοση (DHL, FedEx, UPS)
Χρόνος παράδοσης: Τυπικά είδη αποθέματος: 7-15 ημέρες. Προσαρμοσμένες παραγγελίες: 20-30 ημέρες ανάλογα με τις προδιαγραφές
Ετικέτα: Σήμανση OEM διαθέσιμη για συσκευασία μάρκας