| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 / 316, Επιλογές κράματος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο, βουρτσισμένο ή ηλεκτρολυμένο |
| Μεγέθη καρφιού PEM Clinch | M3, M4, M5, Προσαρμόσιμο |
| Πάχος πλάκας | 1,0 - 5,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | Έως 100 κιλά ανά πιάτο (ανάλογα με το μέγεθος) |
| Αντοχή στη διάβρωση | Δοκιμή Spray Salt > 500 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 150°C |
| Τυπικές Διαστάσεις | 50mm x 50mm, 75mm x 75mm, 100mm x 100mm |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 / 316, Επιλογές κράματος |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο, βουρτσισμένο ή ηλεκτρολυμένο |
| Μεγέθη καρφιού PEM Clinch | M3, M4, M5, Προσαρμόσιμο |
| Πάχος πλάκας | 1,0 - 5,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | Έως 100 κιλά ανά πιάτο (ανάλογα με το μέγεθος) |
| Αντοχή στη διάβρωση | Δοκιμή Spray Salt > 500 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 150°C |
| Τυπικές Διαστάσεις | 50mm x 50mm, 75mm x 75mm, 100mm x 100mm |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |