| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός, κράμα χαλκού ή αλουμίνιο (προαιρετικό) |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επικασσιτερωμένο / Επινικελωμένο / Γυμνό Χαλκό |
| Πάχος | 0,5 mm - 5,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Πλάτος | 10mm - 50mm (ανάλογα με το σχέδιο) |
| Διάμετρος τρύπας / σχισμής | 3mm - 10mm (προσαρμόσιμο) |
| Τρέχουσα βαθμολογία | Έως 500A (εξαρτάται από το υλικό και το πάχος) |
| Αντίσταση | < 0,5 mΩ ανά σύνδεση (συνήθης) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 150°C |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός, κράμα χαλκού ή αλουμίνιο (προαιρετικό) |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Επικασσιτερωμένο / Επινικελωμένο / Γυμνό Χαλκό |
| Πάχος | 0,5 mm - 5,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Πλάτος | 10mm - 50mm (ανάλογα με το σχέδιο) |
| Διάμετρος τρύπας / σχισμής | 3mm - 10mm (προσαρμόσιμο) |
| Τρέχουσα βαθμολογία | Έως 500A (εξαρτάται από το υλικό και το πάχος) |
| Αντίσταση | < 0,5 mΩ ανά σύνδεση (συνήθης) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 150°C |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |