| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
ΜαςΛεπτά κενά ελάσματα βαλβίδας συμπιεστήείναι εξαρτήματα σχεδιασμένα με ακρίβεια σχεδιασμένα για συστήματα κλιματισμού αυτοκινήτων. Αυτές οι πλάκες βαλβίδων, που κατασκευάζονται με χρήση προηγμένης τεχνολογίας λεπτόκοκκου, παρέχουνυψηλή ακρίβεια διαστάσεων, λείο φινίρισμα επιφάνειας και ανώτερη αντοχή, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση κάτω από απαιτητικές συνθήκες λειτουργίας.
Η πλάκα βαλβίδας παίζει κρίσιμο ρόλο στη ρύθμιση της ροής του ψυκτικού μέσα στον συμπιεστή, εξασφαλίζοντας βέλτιστη απόδοση ψύξης, μειωμένη κατανάλωση ενέργειας και μακροχρόνια λειτουργία. Κατασκευασμένο απόκράμα χάλυβα υψηλής αντοχής ή ανοξείδωτο χάλυβα, αυτές οι πλάκες είναι ανθεκτικές στη διάβρωση, ανθεκτικές στη φθορά και ικανές να αντέχουν σε συνθήκες υψηλής πίεσης σε συμπιεστές AC αυτοκινήτων.
Ιδανικές για OEM, προμηθευτές aftermarket και παρόχους υπηρεσιών αυτοκινήτων, οι πλάκες βαλβίδων με λεπτή κενή κατασκευή παράγονται με ακριβείς προδιαγραφές, πληρώντας τόσο τα εγχώρια όσο και τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο / Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαδικασία Παραγωγής | Λεπτό τυφλό / Σφράγιση ακριβείας |
| Πάχος | 0,5 mm - 2,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Εξωτερική διάμετρος | 50mm - 150mm (τυπικά/προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Τρύπα / Μέγεθος Θύρας | 2mm - 10mm (προσαρμόσιμο) |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο / Αλεσμένο / Επικαλυμμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 150°C |
| Αντίσταση στην πίεση | Έως 25 MPa |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
Αυτές οι πλάκες βαλβίδων είναι ιδανικές για σενάρια που απαιτούνυψηλή ακρίβεια, ανθεκτικότητα και αξιόπιστη απόδοση συμπιεστή.
Παρέχουμε πλήρηυπηρεσίες προσαρμογήςγια να καλύψετε τις απαιτήσεις AC του αυτοκινήτου σας:
Η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να παρέχει σχέδια CAD, παραγωγή πρωτοτύπων και δοκιμές απόδοσης για να διασφαλίσει ότι οι προσαρμοσμένες πλάκες βαλβίδων σας πληρούν τις ακριβείς προδιαγραφές.
| Τροποποιημένο: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα PVC, ξύλινη περίπτωση, χαρτοκιβώτιο |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-20 ημέρες |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000000 |
ΜαςΛεπτά κενά ελάσματα βαλβίδας συμπιεστήείναι εξαρτήματα σχεδιασμένα με ακρίβεια σχεδιασμένα για συστήματα κλιματισμού αυτοκινήτων. Αυτές οι πλάκες βαλβίδων, που κατασκευάζονται με χρήση προηγμένης τεχνολογίας λεπτόκοκκου, παρέχουνυψηλή ακρίβεια διαστάσεων, λείο φινίρισμα επιφάνειας και ανώτερη αντοχή, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση κάτω από απαιτητικές συνθήκες λειτουργίας.
Η πλάκα βαλβίδας παίζει κρίσιμο ρόλο στη ρύθμιση της ροής του ψυκτικού μέσα στον συμπιεστή, εξασφαλίζοντας βέλτιστη απόδοση ψύξης, μειωμένη κατανάλωση ενέργειας και μακροχρόνια λειτουργία. Κατασκευασμένο απόκράμα χάλυβα υψηλής αντοχής ή ανοξείδωτο χάλυβα, αυτές οι πλάκες είναι ανθεκτικές στη διάβρωση, ανθεκτικές στη φθορά και ικανές να αντέχουν σε συνθήκες υψηλής πίεσης σε συμπιεστές AC αυτοκινήτων.
Ιδανικές για OEM, προμηθευτές aftermarket και παρόχους υπηρεσιών αυτοκινήτων, οι πλάκες βαλβίδων με λεπτή κενή κατασκευή παράγονται με ακριβείς προδιαγραφές, πληρώντας τόσο τα εγχώρια όσο και τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο / Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαδικασία Παραγωγής | Λεπτό τυφλό / Σφράγιση ακριβείας |
| Πάχος | 0,5 mm - 2,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Εξωτερική διάμετρος | 50mm - 150mm (τυπικά/προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Τρύπα / Μέγεθος Θύρας | 2mm - 10mm (προσαρμόσιμο) |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλισμένο / Αλεσμένο / Επικαλυμμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 150°C |
| Αντίσταση στην πίεση | Έως 25 MPa |
| OEM / Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
Αυτές οι πλάκες βαλβίδων είναι ιδανικές για σενάρια που απαιτούνυψηλή ακρίβεια, ανθεκτικότητα και αξιόπιστη απόδοση συμπιεστή.
Παρέχουμε πλήρηυπηρεσίες προσαρμογήςγια να καλύψετε τις απαιτήσεις AC του αυτοκινήτου σας:
Η ομάδα μηχανικών μας μπορεί να παρέχει σχέδια CAD, παραγωγή πρωτοτύπων και δοκιμές απόδοσης για να διασφαλίσει ότι οι προσαρμοσμένες πλάκες βαλβίδων σας πληρούν τις ακριβείς προδιαγραφές.