| Τροποποιημένο: | 1 Set |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαδικασία Κατασκευής | Σφράγιση, Κάμψη, Διάτρηση, Κοπή σπειρωμάτων, Συγκόλληση, Διαμόρφωση |
| Επιλογές Υλικών | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχος χάλυβας, Αλουμίνιο, Χαλκός, Ορείχαλκος |
| Πάχος Υλικού | 0,2 mm - 6,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Ανοχή | ±0,01 mm - ±0,1 mm ανάλογα με την πολυπλοκότητα του εξαρτήματος |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Επίστρωση πούδρας, Επιμετάλλωση, Ανοδίωση, Γυάλισμα, Βούρτσισμα |
| Τύπος Εργαλείων | Προοδευτικό καλούπι, Σύνθετο καλούπι, Μονοδιάτρητο καλούπι |
| Τύπος Παραγωγής | Πρωτότυπο, Μικρή Παραγγελία, Μαζική Παραγωγή |
| Ποιοτικός Έλεγχος | IQC, IPQC, FQC, πλήρης διαστατική επιθεώρηση διαθέσιμη |
| Πιστοποιήσεις | Σύστημα ποιότητας βασισμένο σε ISO (προαιρετική υποστήριξη) |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-35 ημέρες ανάλογα με την πολυπλοκότητα και την ποσότητα παραγγελίας |
| Τροποποιημένο: | 1 Set |
| τιμή: | negotiable |
| Τυπική συσκευασία: | Wooden case without need of fumigation |
| Προθεσμία παράδοσης: | 7days-35days |
| Μέθοδος πληρωμής: | TT,LC |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 25 sets per month |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαδικασία Κατασκευής | Σφράγιση, Κάμψη, Διάτρηση, Κοπή σπειρωμάτων, Συγκόλληση, Διαμόρφωση |
| Επιλογές Υλικών | Ανοξείδωτος χάλυβας, Ανθρακούχος χάλυβας, Αλουμίνιο, Χαλκός, Ορείχαλκος |
| Πάχος Υλικού | 0,2 mm - 6,0 mm (προσαρμόσιμο) |
| Ανοχή | ±0,01 mm - ±0,1 mm ανάλογα με την πολυπλοκότητα του εξαρτήματος |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Επίστρωση πούδρας, Επιμετάλλωση, Ανοδίωση, Γυάλισμα, Βούρτσισμα |
| Τύπος Εργαλείων | Προοδευτικό καλούπι, Σύνθετο καλούπι, Μονοδιάτρητο καλούπι |
| Τύπος Παραγωγής | Πρωτότυπο, Μικρή Παραγγελία, Μαζική Παραγωγή |
| Ποιοτικός Έλεγχος | IQC, IPQC, FQC, πλήρης διαστατική επιθεώρηση διαθέσιμη |
| Πιστοποιήσεις | Σύστημα ποιότητας βασισμένο σε ISO (προαιρετική υποστήριξη) |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-35 ημέρες ανάλογα με την πολυπλοκότητα και την ποσότητα παραγγελίας |